Baterie je shodná s těmito označeními SR721W, SR58, SR721, V361, D361, X, 280-53, SB-BK, SB-EK, RW410, SP361, R361, 1173SO, S23, GP361, 361X, 361A, A361. Známá jako hodinková baterie. Uvedená cena je za 1 ks baterie
| Kód: | 361101111 |
| Výrobce: | Varta |
| Cena Kč s DPH: | 24,00 Kč |
| Cena Kč bez DPH: | 19,80 Kč |
| Cena v EUR s DPH: | 1,09 EUR |
| Cena v EUR bez DPH: | 0,90 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Eshop a prodejna: | objednáno u dodavatele |
| Uvedená cena za: | 1 ks |
| Velikost baterie: | Hodinkové |
| Napětí (V): | 1,55 V |
| Chemické složení: | Oxid stříbra |
| Velikost: | knoflíková |
| Rozměr: | 7,9 x 2,1 mm |
| Kapacita: | 20 mAh |
| Nabíjecí: | NE |
| Váha: | 4 g |
| Balení karton: | 100 ks |
| Balení krabička: | 10 ks |
Baterie VARTA Watch V361 (SR721W) 1,55V
Rozměr: 7,9mm x 2,1mm
Napětí: 1,55v
Typ: Silver Oxid
Baterie je shodná s těmito označeními SR721W, SR58, SR721, V361, D361, X, 280-53, SB-BK, SB-EK, RW410, SP361, R361, 1173SO, S23, GP361, 361X, 361A, A361
Pokud máte zájem o větší množství, nebo o trvalý odběr některého z našich produktů, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení, a my Vám rádi vypracujeme nabídku na míru.
| Tip: | Pokud máte zájem o větší množství, nebo o trvalý odběr některého z našich produktů, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení, a my Vám rádi vypracujeme nabídku na míru.:. |