Baterie Varta Profesional PRO Alkaline LR06 (AA), nenabíjecí, 1,5V, uvedená cena za 1ks
| Kód: | 110229 |
| Výrobce: | Varta |
| Cena Kč s DPH: | 9,00 Kč |
| Cena Kč bez DPH: | 7,40 Kč |
| Cena v EUR s DPH: | 0,41 EUR |
| Cena v EUR bez DPH: | 0,34 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Eshop a prodejna: | skladem více jak 100 ks |
| Uvedená cena za: | 1 ks |
| Typ baterie: | AA, tužková |
| Chemické složení: | Alkalická |
| Velikost: | AA |
| Rozměr: | 50,5 x 14 mm |
| Napětí (V): | 1,5 V |
| Dobíjecí: | NE |
| Pájecí vývody: | Ne (lze zhotovit na přání) |
| Pracovní teplota: | -10 až +50 °C |
| Váha: | 15 g |
| Základní balení: | volně 1 ks |
| Balení krabička: | 10 ks |
| Množstevní slevy - čím víc nakoupíte, tím nižší cena | Počet (ks) | Cena Kč bez DPH | Cena Kč s DPH | |
| 1 + | 7,40 Kč | 9,00 Kč | ||
| 20 + | 7,40 Kč | 7,00 Kč | 9,00 Kč | 8,50 Kč |
| 70 + | 7,40 Kč | 6,80 Kč | 9,00 Kč | 8,20 Kč |
| 100 + | 7,40 Kč | 6,50 Kč | 9,00 Kč | 7,90 Kč |
| 200 + | 7,40 Kč | 6,50 Kč | 9,00 Kč | 7,90 Kč |
Alkalická baterie Varta Profesional PRO LR06 (AA) je vhodná je i pro klasické použití jak v domácnosti, v kanceláři atd. Alkalická baterie je v nejvyšší kvalitě, a mohou být použity ve zdravotnických pomůckách, svítilnách a dalších univerzálních zařízeních nejen v domácnosti ale i na cestách. Jsou proto optimální poměr vysoké kvality ve vztahu k ceně.
Parametry:
Typ: Alkalická
Druh: nenabíjecí
Napětí: 1,5V
Značení: LR06, AA, LR6, AAB4E, AM3, M, MN1500, 815, E91, LR6N, 15A, KAA, R6, R06, BA3058, U7524, UM3, Mignon, V1500PX
Rozměr: 50,5 x 14mm
Teplotní rozsah: -10 až +50 °C
Váha: 15g
uvedená cena je za 1ks zboží
Pokud máte zájem o větší množství baterií, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení a my Vám rádi vypracujeme nabídku na míru.
Mikro SizeS, akumulátor, akumulator, baterie, baterka, baterky, microtužka, microtuzka, microtužky, microtuzky, microtužková, microtuzkova, microtužkové, microtuzkove, microtužkový, microtuzkovy,mikrotužka, mikrotuzka, mikrotužky, mikrotuzky, mikrotužková, mikrotuzkova, mikrotužkové, mikrotuzkove, mikrotužkový, mikrotuzkovy,Power line