Varta CR1/2AA/AX lithium baterie s axiálním drátem. Používají se v širokém spektru aplikací jako jsou fotoaparáty, svítilny, automatické dveřní systémy, bezdotykové vodovodní baterie, zálohy pamětí, monitorovací a bezpečnostní technika a mnoho dalších aplikací. Uvedená cena za 1 ks

| Kód: | 110214 |
| Výrobce: | Varta |
| Cena Kč s DPH: | 112,90 Kč |
| Cena Kč bez DPH: | 93,30 Kč |
| Cena v EUR s DPH: | 5,13 EUR |
| Cena v EUR bez DPH: | 4,24 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Eshop a prodejna: | skladem > 30 ks |
| Uvedená cena za: | 1 ks |
| Typ baterie: | Průmyslové |
| Chemické složení: | Lithium |
| Rozměr: | 14,5 x 25 mm |
| Napětí (V): | 3 V |
| Kapacita: | 950 mAh |
| Dobíjecí: | NE |
| Pájecí vývody: | Ano |
| Pracovní teplota: | -40 až +75° °C |
| Váha: | 11,5 g |
| Základní balení: | volně 1 ks |
Baterie Varta s lithiovou technologií jsou stále více využívány pro své výborné vlastnosti. Jejich základní předností je:
- vyšší napětí,
- nízké samovybíjení
- osvědčená spolehlivost a široký rozsah operačních teplot -40°C/+75°C.
Varta CR1/2AA/AX lithium baterie s axiálním drátem
Specifikace:
Nahrazuje baterie:
6127
BR1/2AA
BR 1/2 AA
BR 1/2AA
BR1/2 AA
BR-1/2-AA
BR14250
CR1/2AA
CR 1/2 AA
CR 1/2AA
CR1/2 AA
CR-1/2-AA
CR14250
CR14250SE
CR14250SE-FT1
ECR1/2AA
Používají se v širokém spektru aplikací jako jsou fotoaparáty, svítilny, automatické dveřní systémy, bezdotykové vodovodní baterie, zálohy pamětí, monitorovací a bezpečnostní technika a mnoho dalších aplikací.
Pokud máte zájem o větší množství baterií, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení a my Vám rádi vypracujeme nabídku na míru.