Alkalická knoflíková baterie pro výdrž při pokojových teplotách do hodin, kalkulaček, elektronických her, dálkové ovladače atd.. Skladovat ji lze až 3 roky. Cena uvedena za 1 ks baterie
| Kód: | 110428 |
| Výrobce: | Camelion |
| Cena Kč s DPH: | 4,00 Kč |
| Cena Kč bez DPH: | 3,30 Kč |
| Cena v EUR s DPH: | 0,18 EUR |
| Cena v EUR bez DPH: | 0,15 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Eshop a prodejna: | skladem více jak 100 ks |
| Uvedená cena za: | 1 ks |
| Typ baterie: | knofliková, pecka |
| Chemické složení: | Alkalická |
| Velikost: | knoflíková |
| Rozměr: | 7,9 × 3,60 mm |
| Napětí (V): | 1,5 V |
| Kapacita: | 24 mAh |
| Dobíjecí: | NE |
| Pracovní teplota: | 0 až +45 °C |
| Váha: | 1 g |
| Základní balení: | blister 1 ks |
| Balení krabička: | 10 ks |
Alkalická knoflíková baterie pro výdrž při pokojových teplotách do hodin, kalkulaček, elektronických her, dálkové ovladače atd.. Skladovat ji lze až 3 roky. Cena uvedena za 1 ks baterie
Kompatibilní s SR41SW, SR41, SB-A1/D1, 280-18, V384, D384, 247, GP384, S736E, 384, D384, 384A, 384X, SB-A1, SR736SW, E384,SR41W, SR736, SB-B1, 280-13, K, V392, D392, 247D, AG3, GP392, LR736, 392, 192, L736, G3, V3GA, LR41, SG3, ASG3, G3A, V36A, 92A, GP192, 392X, TR41SW, 247B, SP392, S736S, 392A, 392X, L736H, L736S, SR736PW, RW47, RW47S, GP392-A1, SR41, E392, B13921, B1392
Pokud máte zájem o větší množství, nebo o trvalý odběr některého z našich produktů, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení, a my Vám rádi vypracujeme nabídku na míru.
Téměř ze všech typů akumulátorů a baterií jsme schopni zhotovit jakoukoliv sestavu dle Vašich požadavků.