Baterie GP CR2025, 3V, lithium, BL 1ks. Knoflíková, lithiová baterie, životnost až 10 let. Cena uvedena za 1 ks baterie.


| Kód: | 110340 |
| Výrobce: | GP |
| Cena Kč s DPH: | 11,00 Kč |
| Cena Kč bez DPH: | 9,10 Kč |
| Cena v EUR s DPH: | 0,50 EUR |
| Cena v EUR bez DPH: | 0,41 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Eshop a prodejna: | skladem více jak 100 ks |
| Uvedená cena za: | 1 ks |
| Velikost baterie: | CR2025 |
| Napětí (V): | 3 V |
| Chemické složení: | Lithiová |
| Velikost: | CR2025 |
| Rozměr: | 20,0 × 2,5 mm |
| Kapacita: | 170 mAh |
| Nabíjecí: | NE |
| Pracovní teplota: | -20 až +60 °C |
| Váha: | 17 g |
| Základní balení: | blister 1 ks |
Lithiová knoflíková baterie GP CR2025 blister 5ks
chemické složení: lithiové
možnost nabíjení: ne
kapacita: 170 mAh (při zátěži 15 kOhm)
napětí: 3 V
typ: GP CR2025
provozní teplota: -20 °C až +60 °C
hmotnost: 2,4 g
max. skladovatelnost: 10 let
rozměr: 20,0 × 2,5 mm
Balení: blister 5ks
UVEDENÁ CENA ZA 1KS BATERIE
Náhrada pro CR2025, DL2025, BR2025, L12, ECR2025, KCR2025, KL2025, KECR2025, LM2025, 5003LC, NA, SB-T14, 280-205, EA-100CF
Pokud máte zájem o větší množství baterií, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení a my Vám rádi vypracujeme nabídku na míru.
| Tip: | Pokud máte zájem o větší množství, nebo o trvalý odběr některého z našich produktů, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení, a my Vám rádi vypracujeme nabídku na míru.:. |