Počet položek: 0 0,- Kč

Solární panely

Solární panely

Fotovoltaika je metoda přímé přeměny slunečního zážení na elektřinu (stenosměrný proud) s využitím fotoelektrického jevu pomocí fotovoltaických panelů. Rozlišujeme dva základní typy panelů - krystalické nebo tenkovrstvé. Krystalické články jsou vytvořeny na tenkých deskách polovodičového materiálu, tenkovrstvé články jsou přímo nanášeny na sklo nebo jinou podložku. V krystalických technologiích převažuje křemík, a to monokrystalický nebo polykrystalický. Tenkovrstvých technologií je celá řada, například amorfní křemík či mikrokrystalický křemík. 

Solární panely 12V - jsou vhodné hlavně pro stavbu menších "ostrovních" systémů pro místa bez elektrické energie, jako jsou např. chaty, karavany apod. U každého panelu naleznete doporučený typ solárního regulátoru. Panely jsou ve špičkových výkonech cca 30-175Wp.
 
Solární panely o výkonu 280Wp a vyšším jsou vhodné zejména pro stavbu větších ostrovních/hybridních solárních systémů. U těchto panelů vzhledem k jejich vyššímu provoznímu napětí je nutné používat speciální MPPT solární regulátory. Vhodný typ naleznete v popisu panelu, nebo Vám rádi poradíme.
 
Solární panely rámové jsou zapouzdřeny v pevném hliníkovém rámu a kryté tvrzeným sklem s vysokou odolností proti rozbití. Panely díky kvalitním materiálům a velmi kvalitnímu zpracování, vykazují životnost v řádu několika desítek let. Na solární panely poskytujeme až 20 ti letou záruku a garanci výkonu až na 30 let!
 
Flexibilní solární panel znamená, že panel je ohebný a lze jej připevnit i na nerovné podklady. S výběrem vhodného solárního panelu Vám rádi poradíme a spočítáme potřebný výkon. 

 

Výrobce: Řadit podle: Položek na stranu: Zobrazení:
Flexibilní solární panel ACTIVESOL LIGHT 36WP
Řada flexibilních solárních panelů Activesol Light a Activesol Ultra se vyznačuje ...
ks
Cena v Kč bez DPH:2 137,-
Cena v Kč s DPH2 586,-
Solární panel  30Wp 12V Victron Energy
Solární polykrystalický panel BlueSolar 30Wp-12V series 4a se špičkovým výkonem 30Wp, pro ...
ks
Cena v Kč bez DPH:748,-
Cena v Kč s DPH905,-
Solární panel  45Wp 12V Victron Energy
Solární polykrystalický panel BlueSolar 45Wp-12V series 4a se špičkovým výkonem 45Wp, pro ...
ks
Cena v Kč bez DPH:1 056,-
Cena v Kč s DPH1 278,-
Solární panel  60Wp 12V Victron Energy
Solární polykrystalický panel BlueSolar 60Wp-12V series 4a se špičkovým výkonem 60Wp, pro ...
ks
Cena v Kč bez DPH:1 342,-
Cena v Kč s DPH1 624,-
Solární panel  90Wp 12V Victron Energy
Solární polykrystalický panel BlueSolar 90Wp-12V series 4a se špičkovým výkonem 90Wp, pro ...
ks
Cena v Kč bez DPH:1 980,-
Cena v Kč s DPH2 396,-
Solární panel 100Wp/12V Renogy ultralehký
Monokrystalický ultralehký solární panel Renogy RNG-100DX-H Ultralehký – bez krycího skla ...
ks
Cena v Kč bez DPH:4 575,-
Cena v Kč s DPH5 536,-
Solární panel 115Wp 12V Victron Energy
Solární polykrystalický panel BlueSolar 115Wp-12V series 4a se špičkovým výkonem 115Wp, pro ...
ks
Cena v Kč bez DPH:2 179,-
Cena v Kč s DPH2 636,-
Solární panel 175Wp 12V Victron Energy
Solární polykrystalický panel BlueSolar 175Wp-12V series 4a se špičkovým výkonem 175Wp, pro ...
ks
Cena v Kč bez DPH:2 898,-
Cena v Kč s DPH3 507,-
Solární panel 325Wp VSUN Full Black
Firma VSUN (dceřiná firma společnosti Fuji Solar) je výrobce solárních modulů se sídlem v ...
ks
Cena v Kč bez DPH:3 488,-
Cena v Kč s DPH4 220,-
Solární panel 375Wp VSUN Full Black
Firma VSUN (dceřiná firma společnosti Fuji Solar) je výrobce solárních modulů se sídlem v ...
ks
Cena v Kč bez DPH:3 645,-
Cena v Kč s DPH4 411,-
Naše nabídka

O nás * Kontakty * Obchodní podmínky Reklamační řád * Doprava a platba * Odstoupení od smlouvy - formulář *

Repase baterií - jedná se o repasování Vaší původní baterie. V praxi to znamená že dochází ke kompletní výměně starých článků uvnitř baterie za nové a tudíž se z Vaší staré baterie stává baterie nová avšak v původním obalu. Repasujeme jak baterie do PROFI tak také do HOBBY nářadí, zdrav. techniky, měřící techniky, radiostanic, dálkových ovládání jeřábů a plošin, navigací, RC modelů atd.
Pro tuto činnost používáme výhradně značkové akumulátory SANYO / PANASONIC / SONY, které jsou obsaženy také v originálních bateriích výrobců profesionálního nářadí jako jsou DEWALT, FESTO, PROTOOL, MAKITA, METABO, HILTI, PASLODE, WURTH, AEG, ATLAS COPCO a další.
Dále provádíme výrobu aku-bloků dle požadavku zákazníka V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme a pomůžeme s tím správným výběrem článků
Nabízíme: Záložní (Staniční) baterie, olověné baterie, gelové baterie, baterie do mobilních telefonů (do mobilů), baterie do notebooků, baterie do fotoaparátů, baterie do videokamer, baterie do aku nářadí, spotřební baterie pro vaši domácnost a kancelář, bateie do koloběžek, baterie do elektrokol, baterie do hoverboardů, repasujeme jak baterie do PROFI tak také do HOBBY nářadí, zdravotnické techniky, měřící techniky, radiostanic, dálkových ovládání jeřábů a plošin, navigací, RC modelů atd.

copyright © AEB.cz - Obrázky u zboží mohou být v některých případech jen ilustrační. Uváděná cena je vždy za 1ks zboží. Popisy jsou převzaty od výrobců nebo dovozců do ČR. Za případné nesrovnalosti v tech. specifikacích neručíme. Uvedené ceny platí pro objednávky v e-shopu. *) - Záruka se nevztahuje na snížení kapacity používáním baterií a akumulátorů, jedná se o běžné opotřebení. Minimální životnost akumulátorů je 6 měsíců. Informace o dostupnosti zboží u jednotlivých položek jsou pouze informačního charakteru.

Copyright © www.abaterie.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.abaterie.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace