Baterie Varta CR2430 3V DL2430, 3V, lithium, BL 1ks Knoflíková, lithiová baterie, životnost až 10 let. Cena uvedena za 1 ks baterie.
| Kód: | 110285 |
| Výrobce: | Varta |
| Cena Kč s DPH: | 29,40 Kč |
| Cena Kč bez DPH: | 24,30 Kč |
| Cena v EUR s DPH: | 1,34 EUR |
| Cena v EUR bez DPH: | 1,10 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Eshop a prodejna: | skladem více jak 100 ks |
| Množstevní slevy - čím víc nakoupíte, tím nižší cena | Počet (ks) | Cena Kč bez DPH | Cena Kč s DPH | |
| 1 + | 24,30 Kč | 29,40 Kč | ||
| 10 + | 24,50 Kč | 23,80 Kč | 29,60 Kč | 28,80 Kč |
| Uvedená cena za: | blister 1 ks |
| Velikost baterie: | CR2430 |
| Napětí (V): | 3 V |
| Chemické složení: | Lithiová |
| Velikost: | knoflíková |
| Rozměr: | 24,5 × 3,0 mm |
| Kapacita: | 300 mAh |
| Nabíjecí: | NE |
| Pájecí vývody: | ne (lze zhotovit na přání) |
| Pracovní teplota: | -30 až +60 °C |
| Váha: | 4 g |
| Základní balení: | blister 1 ks |
| Balení karton: | 100 ks |
| Balení krabička: | 10 ks |
Baterie knoflíková Professional, CR2430, 1 ks, VARTA
Knoflíkové články VARTA poskytují dostatek energie v každodenním životě.
Použitelné např. pro digitální váhy, kalkulačky, světla na jízdní kola
Parametry:
typ: GP CR2430
chemické složení: lithiové
napětí: 3 V
jmenovitá kapacita: 300 mAh (při zátěži 15 kOhm)
rozměr: 24,5 × 3,0 mm
cena za množství: cena za 1 ks
prodejní obal: 1 ks, blistr
záruční doba: 2 roky
Náhrada za DL2430, BR2430, KL2430, L2430, ECR2430, 5011LC, L20, KCR2430, E-CR2430, KECR2430, LF1/2W
| Tip: | Pokud máte zájem o větší množství, nebo o trvalý odběr některého z našich produktů, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení, a my Vám rádi vypracujeme nabídku na míru.:. |
| Cena Kč bez DPH: | 22,40 Kč |
| Cena Kč s DPH | 27,10 Kč |