Baterie GP CR2025 Ultra, 3V, lithium, BL 4ks Knoflíková, lithiová baterie, životnost až 10 let. Cena uvedena za 4 ks – za celý blister


| Kód: | 110603 |
| Výrobce: | GP |
| Cena Kč s DPH: | 38,10 Kč |
| Cena Kč bez DPH: | 31,50 Kč |
| Cena v EUR s DPH: | 1,73 EUR |
| Cena v EUR bez DPH: | 1,43 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Eshop a prodejna: | skladem > 50 ks |
| Uvedená cena za: | blister 4 ks |
| Typ baterie: | knofliková, pecka |
| Velikost: | CR2025 |
| Rozměr: | 20,0 × 2,5 mm |
| Napětí (V): | 3 V |
| Kapacita: | 170 mAh |
| Dobíjecí: | NE |
| Pracovní teplota: | -20 až +60 °C |
| Váha: | 17 g |
| Základní balení: | blister 4 ks |
Baterie GP CR2025 Ultra, 3V Lithium knoflíková BL 4ks
chemické složení: lithiové
možnost nabíjení: ne
kapacita: 170 mAh (při zátěži 15 kOhm)
napětí: 3 V
typ: GP CR2025
provozní teplota: -20 °C až +60 °C
hmotnost: 2,4 g
max. skladovatelnost: 10 let
rozměr: 20,0 × 2,5 mm
Balení: blister 4ks
UVEDENÁ CENA ZA 1 Blister - 4ks baterie
Náhrada pro CR2025, DL2025, BR2025, L12, ECR2025, KCR2025, KL2025, KECR2025, LM2025, 5003LC, NA, SB-T14, 280-205, EA-100CF
Pokud máte zájem o větší množství baterií, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení a my Vám rádi vypracujeme nabídku na míru.