Baterie Bosch Prio, PSR 200 Li-Ion 7,2V 2500mAh. Uvedená cena za 1ks (sadu)
| Kód: | 990170 |
| Výrobce: | Samsung - AEB |
| Cena Kč s DPH: | 449,00 Kč |
| Cena Kč bez DPH: | 371,10 Kč |
| Cena v EUR s DPH: | 20,41 EUR |
| Cena v EUR bez DPH: | 16,87 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Eshop a prodejna: | Skladem |
| Uvedená cena za: | 1 ks |
| Chemické složení: | Li-Ion |
| Rozměr: | 65,5 x 36,5 x 18,5 mm |
| Napětí (V): | 7,2-7,4 V |
| Kapacita: | 2500 mAh |
| Dobíjecí: | Ano |
| Vybíjecí proud: | 20 A |
| Ochranný obvod (BMS): | NE |
| Váha: | 110 g |
| Základní balení: | volně 1 ks |
Baterie Bosch Prio, PSR 200 Li-Ion 7,2V 2500mA
Parametry
Typ: Akumulátor
Druh: Li-Ion
Napětí: 7,2 V (7,4V)
Kapacita: 2500 mAh
Rozměr: 65,5 x 36,5 x 18,5 mm
Váha: 100g
As-Schwabe Handlampe Evo3, Lichtfabrik Led
Black & Decker AS36LN, BDCS36G, GSL200, KC360, KC360LN, KC460, KC460LN, KC460LN-QW, PP360, PP360LN, PP360LN-QW
Bosch Ags 7.2 Li, Ciso, Iso, Ixo, Pkp 7.2 Li, Prio, Prio 7.2 Li, Psr 200, Psr 200 Li, Psr 7.2 Li, Xeo
Einhell 2/1, 2 Li, 34.100.00, Bg-Cc 7, Bg-Cg 3.6 Li, Bg-Cg 7, Bt-Sd 3.6/1 Li, Rt-Sd 3.6/1 Li
Gardena 8885–20 Grasschere Classiccut, 8887–20 Set Buchsschere Classi, 8890–20 Grasschere Classiccut, Grasschere Classiccut 8890–20, Grasschere Classiccut 8897–20, Grasschere Comfortcut 8885–20
Kraftwerk 32002 Led-Akku-Handlampe
Mannesmann M17730
Meister Basic Bas 36 Li
Náhrada za originálních baterií BST200