chemické složení alkalické, kategorie/řada Super Alkaline, typ 6LF22 9 V (6LR61), velikost baterie 9 V, napětí 9 V, možnost nabíjení ne, rozměr 26,5 × 17,5 × 48,5 mm, hmotnost 55 g, provozní teplota -20 °C až +60 °C


| Kód: | 110329 |
| Výrobce: | GP |
| Cena Kč s DPH: | 44,60 Kč |
| Cena Kč bez DPH: | 36,90 Kč |
| Cena v EUR s DPH: | 2,03 EUR |
| Cena v EUR bez DPH: | 1,68 EUR |
| DPH: | 21 % |
| Eshop a prodejna: | skladem více jak 100 ks |
| Uvedená cena za: | 1 ks |
| Velikost baterie: | 9V, 6LF22 |
| Napětí (V): | 9 V |
| Chemické složení: | Alkalická |
| Velikost: | 9V (6LR61) |
| Rozměr: | 26,5 × 17,5 × 48,5 mm |
| Nabíjecí: | NE |
| Pracovní teplota: | -18 až +50 °C |
| Váha: | 47 g |
| Základní balení: | blister 1 ks |
| Balení krabička: | 10 ks |
Pokud máte zájem o větší množství, nebo o trvalý odběr některého z našich produktů, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení, a my Vám rádi vypracujeme nabídku na míru.
Téměř ze všech typů akumulátorů a baterií jsme schopni zhotovit jakoukoliv sestavu dle Vašich požadavků.
| Tip: | Pokud máte zájem o větší množství, nebo o trvalý odběr některého z našich produktů, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení, a my Vám rádi vypracujeme nabídku na míru.:. |